O nas

Polger24 specjalizuje się w świadczeniu usług całodobowej opieki domowej dla osób starszych na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Nasza gruntowna znajomość rynku niemieckiego pozwala nam właściwie sprostać wymaganiom naszych zagranicznych Klientów. Głównymi atutami naszej firmy są: wysoka jakość, rzetelność, profesjonalizm, terminowość i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta. Priorytetem naszej pracy jest zadowolenie zarówno naszych klientów, jak i pracowników, co stanowi fundament wieloletniej i owocnej współpracy. Wiarygodność naszych standardów pracy potwierdzają kooperacyjni partnerzy w Niemczech – firmy z branży opieki ocenione przez Fundację Schtiftung Warentest (przeprowadzającą porównawcze testy produktów i usług) w pierwszej szóstce (spośród 17 testowanych).

Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego zatrudniamy wykwalifikowany personel: pielęgniarki, opiekunki i pomoce domowe posługujące się językiem niemieckim. Prowadzimy również kursy języka niemieckiego dla kandydatów gotowych podnieść swoje kwalifikacje.

Polger24 oferuje legalną pracę dla kandydatów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu na stałe oraz gotowych na krótkie wyjazdy na zastępstwo w okresach urlopowych. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając oferty pracy zgodne z jego oczekiwaniami. Naszych pracowników wspieramy także podczas pracy za granicą. Stosujemy przejrzysty i satysfakcjonujący system wynagrodzenia i premiowania.

Zapraszamy do kontaktu – prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Mogą Państwo dołączyć do nas już dziś, wypełniając formularz rejestracyjny. Nasz doradca na pewno skontaktuje się z Państwem w ciągu 48 godzin.