Oferty pracy

PRACA DLA OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Wymagania
• Znajomość języka niemieckiego (minimum podstawowa znajomość),
• Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i/lub starszymi,
• Profesjonalne, troskliwe i życzliwe podejście do podopiecznego – otwartość i szacunek,
• Gotowość do pracy za granicą w 2- lub 3-miesięcznym okresie,
• Mile widziane prawo jazdy.

Zakres obowiązków
• Opieka pielęgnacyjna,
• Organizowanie czasu i towarzyszenie podopiecznemu (m.in. rozrywka, spacery),
• Zachowanie komfortu i bezpieczeństwa podopiecznego,
• Proste prace domowe (m.in. gotowanie, utrzymanie porządku, zakupy)

Oferujemy
• Legalne zatrudnienie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii,
• Krótki czas od zgłoszenia do podjęcia pracy,
• Szeroki wybór ofert pracy z możliwością doboru podopiecznego,
• Poczucie bezpieczeństwa – tylko sprawdzone oferty pracy,
• Wysokie zarobki – zależne od kwalifikacji, atrakcyjny system premiowania,
• Terminowe wypłaty,
• Ubezpieczenie zdrowotne,
• Pomoc w istotnych kwestiach w Polsce i za granicą,
• Gwarancja owocnej współpracy,
• Organizacja i pokrycie kosztów podróży,
• Możliwość zdobycia zawodu/podniesienia kwalifikacji (szkolenia, kursy),
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt:
• telefoniczny: +48 794 295 602,
• lub wysłanie SMS-a o treści „praca w opiece” na nr +48 794 434 19 – oddzwonimy w ciągu 48h!
• lub wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego.